مقایسه دوربین مدار بسته HDCVI با HD-SDI:

مسافت ارسال طولانی تر:

هر دو دوربین مدار بسته HDCVI و HD-SDI توانایی ارسال ویدئو HD با رزولوشن 720p و 1080p را دارند اما HDCVI از مزیت ممتاز ارسال مسافت طولانی تر تصویر برخوردار است. دوربینهای HD-SDI ویدئو های HD را نهایتا تا 100 متر می توانند ارسال کنند ولی در دوربینهای مدار بسته HDCVI این مسافت تا 500 متر می رسد.

 

 

مقایسه دوربین مدار بسته HDCVI با دوربین IP:

قابلیت اعتماد:

دوربین مدار بسته HDCVI از ارسال P2P استفاده میکند بنابراین تصویر صاف و قابل اعتمااد تری نسبت به دوربین مدار بسته IP به شما میدهد. در دوربینهای مدار بسته IP اختلات شبکه ممکن است باعث ایجاد از دست دادن packet و ناصافی تصویر شود.

عدم فشرده سازی :

در دوربین مدار بسته HDCVI، تصویر فشرده سازی نمی شود بنابراین اصالت تصویر حفظ شده و تصویر واضح و زنده تری خواهیم داشت.

 

نکات برجسته:

 قیمت تمام شده پایین تر:

برخلاف دوربین مدار بسته HDSDI که به کابلهای کواکسیال با کیفیت بالا تری نسبت به دوربین مداربسته آنالوگ معمولی جهت کابل کشی نیاز داشتند، برای نصب دوربینهای HDCVI از همان کابلهای کواکسیال دوربین مدار بسته آنالوگ معمولی می توان استفاده کرد و چه بسا در بسیاری از پروژه های ارتقا سیستم، از همان کابهای موجود می توان استفاده کرد و این امر بطور قابل ملاحظه ای هزینه تمام شده سیستم را کاهش می دهد.

 

کنترل هوشمند:

دوربینهای مدار بسته HDCVI قادر هستند که تصویر ، صدا و DATA دو طرفه را روی یک کابل کواکسیال انتقال دهند که این امر باعث می شود نصب بسیار ساده تری داشته باشند.